Unterkunft Gaius

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    2-slaapkamer Unterkunft Gaius Maagdenburg heeft een eersteklas ligging binnen 6 km van de Hubbrücke Magdeburg en biedt plaats aan maximaal 5 gasten. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

    Dit 1-badkamer appartement is gelegen op een paar stappen verwijderd van de Uitkijktoren. De Dom van Magdeburg is op rijafstand van 10 minuten van dit appartement van 75 m² genesteld.

    Om uw comfort te garanderen is er een douche in de accommodatie. Daarnaast zijn er een haardroger en handdoeken aanwezig in de badkamer.

    Het appartement heeft een complete keuken en over alle nodige artikelen, inclusief een koelkast en een oven, die daar gevonden kunnen worden. Unterkunft Gaius is slechts 250 meter van Hans-Grade-Strasse bushalte en op afstand van 4 km van Central Magdeburg treinstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Unterkunft Gaius Maagdenburg

    Om uw comfort te garanderen is er een douche in de accommodatie. Daarnaast zijn er een haardroger en handdoeken aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Unterkunft Gaius Maagdenburg Gangen foto Unterkunft Gaius Maagdenburg Kamer foto Unterkunft Gaius Maagdenburg Toiletten foto Unterkunft Gaius Maagdenburg Faciliteiten foto Unterkunft Gaius Maagdenburg Badkamer foto Unterkunft Gaius Maagdenburg Zakenleven foto Unterkunft Gaius Maagdenburg Buitenkant foto Unterkunft Gaius Maagdenburg Buitenkant foto Unterkunft Gaius Maagdenburg Buitenkant foto Unterkunft Gaius Maagdenburg Buitenkant foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 75 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Unterkunft Gaius Maagdenburg

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Unterkunft Gaius Maagdenburg

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Unterkunft Gaius?
      Unterkunft Gaius heeft een oppervlakte van 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Unterkunft Gaius Maagdenburg